برای مشاوره با شماره: 90003055 تماس بگیرید.

کامپوزیت دندان در آبادان

فهرست مطالب
قبل و بعد کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان در آبادان

کامپوزیت دندان نوعی درمان زیبایی برای دندان های زرد شده، کج و یا نامرتب است. این درمان با استفاده از ماده خمیری شکل و معمولا از جنس رزین بر روی دندان به صورت لایه ای قرار گرفته و سپس با لیزر بر روی دندان ها محکم میشود.

در کلینیک دکتر راستگو خدمات زیبایی دندان مانند کامپوزیت دندان در آبادان با بهترین دندانپزشک آبادان با بهترین متریال و کیفیت ارائه میشود تا شما بیمارن عزیز لبخندی زیبا را تجربه کنید.

قبل و بعد کامپوزیت دندان

قبل و بعد کامپوزیت دندان       کامپوزیت دندان در آبادان

بیشتر بخوانید: ایمپلنت آبادان + قیمت 1403

فرق لمینت و کامپوزیت چیست؟

کامپوزیت و لمینت هر دو جز روش ها و درمان های زیبایی محسوب میشوند که با هدف داشتن لبخندی زیبا تر انجام میشوند. لمینت دندان (Veneer) پوسته ای نازک و چینی است که مشابه ناخن مصنوعی بر روی دندان چسبانده میشود تا با بهبود رنگ و فرم دندان به شما در داشتن لبخندی زیبا کمک کند.

در جدول زیر به طور خلاصه میتوان تفاوت لمینت و کامپوزیت دندان را مشاهده کرد:

ویژگی کامپوزیت دندان لمینت دندان
استحکام کمتر بیشتر
هزینه کمتر بیشتر
زیبایی خوب خیلی خوب
تراش خوردن دندان ندارد دارد
عمر مفید کمتر بیشتر

کدام درمان مناسب من است؟ کامپوزیت یا لمینت؟

برای پاسخ به این پرسش در ابتدا میتوان با بررسی مزایا و معایب کامپوزیت دندان در آبادان و لمینت دندان در جدول بالا نتیجه گیری اولیه را داشت اما برای پاسخ نهایی مناسب ترین درمان برای خود، میتوانید با کمک پزشکان متخصص که تجربه بسیاری در درمان های زیبایی داشته اند، به پرسش خود پاسخ دهید. بدین منظور میتوانید با شماره: 90003055  کلینیک دکتر راستگو تماس بگیرید.

لمینت دندان در آبادان

برای لمینت دندان در آبادان میتوانید در کلینیک دکتر راستگو از پزشکان متخصص زیبایی دندان مشاوره گرفته تا مناسب‌ترین درمان خود را پیدا کنید. 

برای اطلاع از قیمت و خدمات کلینیک دکتر راستگو با شماره: 90003055 تماس حاصل فرمایید.

کامپوزیت دندان جلو

از دلایلی اکثر افراد برای کامپوزیت دندان جلو به پزشک مراجعه میکنند، از بین بردن زردی، لک ها و نامرتبی دندان ها است که امروزه با استفاده از  کامپوزیت دندان جلو میتوان لبخندی زیبا را تجربه نمود.

مراحل کامپوزیت دندان جلو

  1. مشاوره: در مرحله اول دندانپزشک به خوبی دندان های شما را معاینه کرده و با توجه به نیاز و خواسته شما درمان مناسب را پیشنهاد میکند. سپس درباره مراحل انجام کار، مراقبت های بعد از کامپوزیت، عوارض احتمالی، رنگ مناسب کامپوزیت به شما توضیح میدهد.

  1. انتخاب رنگ: پیش از شروع درمان میبایست رنگ روکش دندان مشخص شود که دندانپزشک با استفاده از پالت رنگی، تناژ های متفاوت رنگی را به بیمار نشان میدهد و با توجه به فاکتور هایی مانند رنگ پوست، مو، دیگر دندان ها و… رنگ مناسب شما را پیشنهاد میدهد.

  1. اطمینان از پوسیدگی و پاکسازی دندان: سطح دندان توسط پزشک به خوبی پاکسازی شده تا اثری از رطوبت بر روی دندان ها نباشد.

  1. تراش مینای دندان: سپس پزشک در صورت نیاز لایه نازکی از روی دندان را تراش داده تا کامپوزیت به خوبی بر روی دندان قرار گیرد.

  1. اسیدشویی: پزشک با استفاده از ژل، دندان را به طور کامل شست و شو میدهد و پس از آن سطح دندان را خشک میکند تا رزین روی آن به خوبی قرار گیرد.

  1. چسباندن مواد رزین و سفت کردن آنها با لیزر: سپس چسب دندان را با لیزر بر روی دندان فیکس میکنند تا به خوبی روی دندان قرار گیرد.

  1. پولیش: در این مرحله پستی بلندی های دندان را تراش داده تا سطح دندان درخشان و زیبا شود. عمل پولیش دندان نیازمند تخصص و مهارت بسیار پزشک است که در کلینیک دکتر راستگو با دقت بسیار مراحل کامپوزیت دندان انجام میشود.

  1. بررسی راحتی و مرحله آخر: در مرحله آخر راحتی و اندازه کامپوزیت بررسی میشود تا در صورت بلندی روکش ها سطح آن تراشیده شود.

قیمت کامپوزیت دندان در آبادان

بسته به ماده مصرفی، تعداد لایه های کامپوزیت و تخصص پزشک قیمت کامپوزیت دندان در آبادان متفاوت است اما به طور میانگین قیمت کامپوزیت دندان در آبادان از 4 میلیون تومان آغاز میشود. برای برای مشاوره یا اطلاع از قیمت کامپوزیت دندان در آبادان با کلینیک دکتر راستگو به شماره 90003055 تماس بگیرید.

رزرو نوبت دندانپزشکی در کلینیک دکتر راستگو

جهت نوبت دهی و رزرو وقت مشاوره دندان با پزشک مورد نظر خود میتوانید با شماره 90003055 تماس بگیرید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها