برای مشاوره با شماره: 90003055 تماس بگیرید.

معرفی دکتر علی حسن پور دندانپزشک در آبادان

دکتر علی حسن پور کیست؟

دکتر علی حسن پور فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، جز بهترین دندانپزشک آبادان است. دکتر حسن پور فردی بسیار با انگیزه و با انرژی است که سال ها در این حوزه مشغول به کار است. او جراح-دندان پزشک است که بسیاری از درمان های دندانپزشکی مانند ترمیم دندان، درمان ریشه و… را به بهترین نحو درمان میکند. دکتر علی حسن پور در کلینیک دکتر راستگو در آبادان مشغول فعالیت است.

دکتر علی حسن پور

دکتر حسن پور در اینستاگرام و یوتیوب

دکتر علی حسن پور - دندانپزشک ابادان

علی حسن پور دندانپزشک جوانیست که فعالیت اون تنها در حوزه دندانپزشکی محدود نمیشود بلکه در یوتیوب به عنوان یوتوبر موفقی فعالیت میکند و حتی این روز ها یکی از شناخته شده ترین افراد در اینستاگرام است. اون در پیج شخصی خود به زیبایی و به طور خلاقانه روایت واقعی زندگی و گذران دوره طرح دندانپزشکی خود در روستا های آبادان و چالش های مربوط به آن، مطالبی منتشر میکند که درحال حاضر بیش از 300 هزار دنبال‌کننده دارد.

رزرو نوبت دندانپزشکی با دکتر حسن پور

جهت نوبت دهی و رزرو وقت مشاوره دندان با دکتر حسن پور میتوانید با شماره 90003055 تماس حاصل فرمایید.

دکتر علی حسن پور فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، یکی از بهترین دندانپزشکان آبادان است. دکتر حسن پور فردی بسیار با انگیزه و با انرژی است که سال ها در این حوزه مشغول به کار است. او جراح-دندان پزشک است که بسیاری از درمان های دندانپزشکی مانند ترمیم دندان، درمان ریشه و… را به بهترین نحو درمان میکند. دکتر علی حسن پور در کلینیک دکتر راستگو در آبادان مشغول فعالیت است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها